Focení pro jednotlivce

Nafotím Vám portrétní fotografie, reklamní a módní fotografie, glamour / budoir, topless / aktové fotografie, tématická a projektová focení, těhotenské focení, focení dětí a další…

 

Specializuji se na fotografování lidí a nejčastějším stylem je portrétní fotografie. Mám rád zachycení lidské přirozenosti a respektuji přitom jedinečnost každého člověka. Ke každému focení přistupuji odlišně, protože každý je jiný a to co sedne jednomu, nemusí platit na druhého.
Celým focením Vás provedu, poradím, ukážu co a jak, takže nemusíte mít s focením žádné zkušenosti a já postarám se o to, aby pro vás focení bylo příjemným zážitkem a byla u něj pohodová a skvělá atmosféra.

Pěkné portrétové fotky mohou vzniknout úplně kdekoliv.

Venku, v nejrůznějších interiérech, u Vás doma – zkrátka kdekoliv.Nejčastěji fotím v exteriéru, jelikož venku je nespočet možností a hraní se světlem i ze zdánlivě nudného místa může vykouzlit působivé místo.Jelikož ale disponuji i mobilní technikou, tak můžeme vytvořit pěkné portrétové fotky i u Vás doma či v nejrůznějších interiérech.Portrét se dá pojmout různě, vždy záleží na domluvě. Navíc je to i skvělým dárkem pro Vás či blízké.

 

Pokud Vás zaujalo portfolio a můj přístup k focení, nebo máte jakýkoli dotaz – napište mi.

 

Ceny:

Spočítejte a sestavte si sami focení tak jak Vám bude nejvíce vyhovovat 🙂

Je zde pro Vás připraven kalkulátor.